Liitu klubiga!

Tutvustus

TEADAANNE!

VIIMSI TENNISEKESKUS SULETUD ALATES 15.03.2020
Võtame kõikidega ühendust e-kirja teel.

Muudatuste tekkimisel teavitame kõiki kliente koheselt.
Proovime hoida end tervetena!

FV Tenniseakadeemia laste ja täiskasvanute treeninguid ei toimu alates 15.03.2020.
Lisainfo tenniseakadeemia.ee

Teiste klubide tennisetreeningute kohta palume küsida infot otse oma tenniseklubist.

Hoidkem üksteist 💙

2014-nda aasta sügisel avatud Viimsi Tennisekeskus kuulub samasse ketti Tallinnas juba enam kui 10 aastat edukalt tegutsenud Rocca al Mare Tennisekeskusega.

DSC_0591-1

2014-nda aasta sügisel avatud Viimsi Tennisekeskus kuulub VPR Tenniseklubide ketti koos Peetri ja Rakvere Tennisekeskusega. 


Viimsi Tennisekeskus on mugav ning kodune automaatne spordikeskus, mis pakub võimalust harrastada tennist 4 vaipkattega väljakul ning seda soovi korral kogenud juhendajate käe all. Tenniseõpet nii täiskasvanutele kui lastele pakub Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia, millega on võimalik liituda aastaringselt.

Igapäevastele treeningutele toovad meeldivat vaheldust regulaarselt korraldatavad tenniseturniirid, laagrid ja seltskonnatennis. Parkimine on Viimsi Tennisekeskuses kõikidele külastajatele tasuta.Igapäevastele treeningutele toovad meeldivat vaheldust regulaarselt korraldatavad tenniseturniirid, spordilaagrid nii seltskondadele kui ka võistlus-sportlastele.

Parkimine on Viimsi Tennisekeskuses kõikidele külastajatele tasuta ning keskusest võib tellida nii suupisteid kui kohvijooke.

DSC_0333-15

Meeldivate kohtumisteni!

Viimsi Tennisekeskus