Liitu klubiga!

Tutvustus

TEADAANNE!

AVATUD ALATES 18.05.2020
Suvine sõbralik hinnakiri kuni 31.08.

Tunnipangas olevaid vahendeid saab kasutada kuni 31.08.
Sissepääs ainult kliendikaardiga.

Hoiame ikka 2+2 ning käed puhtad!

2014-nda aasta sügisel avatud Viimsi Tennisekeskus kuulub samasse ketti Tallinnas juba enam kui 10 aastat edukalt tegutsenud Rocca al Mare Tennisekeskusega.

DSC_0591-1

2014-nda aasta sügisel avatud Viimsi Tennisekeskus kuulub VPR Tenniseklubide ketti koos Peetri ja Rakvere Tennisekeskusega. 


Viimsi Tennisekeskus on mugav ning kodune automaatne spordikeskus, mis pakub võimalust harrastada tennist 4 vaipkattega väljakul ning seda soovi korral kogenud juhendajate käe all. Tenniseõpet nii täiskasvanutele kui lastele pakub Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia, millega on võimalik liituda aastaringselt.

Igapäevastele treeningutele toovad meeldivat vaheldust regulaarselt korraldatavad tenniseturniirid, laagrid ja seltskonnatennis. Parkimine on Viimsi Tennisekeskuses kõikidele külastajatele tasuta.Igapäevastele treeningutele toovad meeldivat vaheldust regulaarselt korraldatavad tenniseturniirid, spordilaagrid nii seltskondadele kui ka võistlus-sportlastele.

Parkimine on Viimsi Tennisekeskuses kõikidele külastajatele tasuta ning keskusest võib tellida nii suupisteid kui kohvijooke.

DSC_0333-15

Meeldivate kohtumisteni!

Viimsi Tennisekeskus