Tutvustus

ALATES 25.10.2021 Väljaku broneerimine ja keskuse külastamine on lubatud AINULT, kui üks allolevatest kriteeriumitest on täidetud:

•kehtiv COVID-19 vaktsineerimistõend
•tõend COVID-19 läbipõdemise kohta (diagnoosi kinnitamise hetkest ei ole möödas rohkem kui kuus kuud ehk 180 päeva)
•kui mängija ei saa tervislikel põhjustel end vaktsineerida, saab osaleda asjaolu kinnitava tõendiga, mis on arsti väljastatud
•oled alla 18a

NB: Keskuse töötajad võivad keskuse külastajalt igal ajahetkel tõendit küsida. Tõendi mitte näitamisel palume keskusest viivitamatult lahkuda, konto blokeeritakse kuniks piirangud kestavad ja broneeritud ajad ei kuulu tagastamisele.

Püsime terved!

2014-nda aasta sügisel avatud Viimsi Tennisekeskus kuulub samasse ketti Tallinnas juba enam kui 10 aastat edukalt tegutsenud Rocca al Mare Tennisekeskusega.

DSC_0591-1

Viimsi Tennisekeskus on mugav ning kaasaegne spordikeskus, mis pakub võimalust harrastada tennist 4 vaipkattega väljakul ning seda soovi korral kogenud juhendajate käe all. Viimsi Tennisekeskuse suurimaks kooliks on tenniseõpet nii täiskasvanutele kui lastele pakkuv Fredi Vöörmani Tenniseakadeemia, millega on võimalik liituda aastaringselt.

15578647610_8a5892c10a_z

Igapäevastele treeningutele toovad meeldivat vaheldust regulaarselt korraldatavad tenniseturniirid, spordilaagrid nii seltskondadele kui ka võistlus-sportlastele.

Parkimine on Viimsi Tennisekeskuses kõikidele külastajatele tasuta ning keskusest võib tellida nii suupisteid kui kohvijooke.

DSC_0333-15

Meeldivate kohtumisteni!

Viimsi Tennisekeskus